Konstruktőr

Az európai Knaus Tabbert konszern magyarországi leányvállalata, a Knaus Tabbert Kft TERVEZŐ MÉRNÖK - KONSTRUKTŐR pozícióra hirdet pályázatot azonnali kezdéssel.

A munkakörrel járó feladatok:

  • Felépítmények tervezése
  • Lakókocsik, lakóautók koncepciójának kidolgozásában való részvétel közösen a termék menedzserrel
  • Gyártási rajzok készítése
  • A megtervezett lakókocsik, lakóautók gyártásának műszaki támogatása
  • A tervezési folyamatban a specifikációk és tervek nyomon követése
  • Műszaki dokumentációk és műszaki rajz készítése (2D, 3D)
  • Társosztályokkal való aktív kapcsolattartás
  • Termelés munkájának támogatása

Az ideális jelentkezővel szemben támasztott követelmények:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, faipari mérnök)
  • Siemens NX vagy Think Design ismerete elvárás, előny
  • Német tárgyalóképes nyelvismeret
  • Tervezésben szerzett gyakorlat
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés, felhasználó központú gondolkodás

Előnyt jelent:

  • 2D és 3D tervezői rendszerek ismerete
  • autóiparban szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A pozíció területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő